close

SPECIÁLNÍ ODTAHOVÉ VOZY – nízký strop, omezený prostor…..

Úprava vozu na Speciální odtahový vůz  se skládá z hlavního teleskopického výložníku a vnitřním hydraulickým válcem. Hydraulicky ovládané zdvihové brýle OMARS 3FN. Vše je namontováno na zvláštním pomocném rámu. Efektivní délka brýlí je od 1220 mm do 1720 mm. Brýle s hydraulickým otvíráním. Bezpečnostní ventily pro každý válec. Odnímatelné tažné zařízení Omars se zatížením 3500 kg. Pozinkovaný Pomocný rám je připevněn na podvozku. Montáž dodatečného vzduchového odpružení s kompresorem a automatickým ventilem. Elektrický hydraulický systém s řídicím blokem a pákou, hydraulické hadice, šroubení, olejové nádrže a hydraulickým čerpadlem.

Pro vyvážení hmotnosti v přední části vozidla je umístěna kontra zátěž, pokud není vpředu namontován naviják. Hliníková karoserie s blatníky a zadní integrovaná světla, průběžný úložný prostor s otvíráním z obou stran s teleskopickými tlumiči. Hydraulický naviják Vime 1450 montován s ruční volnoběžkou, lanovým oknem, 15m ocelové lano s průměrem 9 mm. Dálkové ovládání pro všechny hydraulické funkce na brýlích. Dva pracovní reflektory v hliníkovém těle. Ráfky Borbet CW 7×16 k-stříbrné, ať už letní nebo zimní pneumatiky 245/75/16 LT s indexem zatížení 120Q.

PRO STAVAŘE – model sklápěč, model řemeslník….

Výkonný motor v kombinaci s pohonem 4×4 vás vždy dopraví na místo bezpečně a včas i mimo silnici. Třeba přes blátivé a kluzké staveniště i s plným zatížením ložné plochy. Nákladní prostoru D-MAXu si můžete přizpůsobit podle svých  požadavků. Přidejte do něj vestavěnou dílnu a mějte nástroje vždy na svém místě a na dosah ruky. Nebo z něj udělejte třístranný sklápěč, který usnadní každou vykládku.

 • Sklápěč lez použít se všemi variantami kabin. Zatížení materiálem je možné až do 860 kg. Lze připojit také přívěs s pro náklad s hmotností až 3,5 tuny. K němu lze přidat ještě další sady příslušenství jako např. rozmetač soli a sněhový pluh, které z něj udělají ideální vozidlo pro zimní údržbu.
 • „Model Řemeslník“ je vybavený inteligentním zásuvkovým systémem, v němž najdete vždy vše na svém místě. Aby byla  vykládka a nakládka ještě snadnější, má D-MAX u ložné plochy výsuvnou podlahu.

Vybavte si tento tématický model ISUZU stejně odolnými pracovními motorovými stroji HONDA: čerpadla, sněhové frézy, elektrocentrály, křovinořezy… vše se zárukou 5 let! Preferujete-li práci v klidu a bez hluku, pak pro Vás máme v nabídce AKU-program EGO: motorové pily, fukary, sekačky, vyžínače, plotostřihy.

PRO LOV, LES, HORY – model lovec 

Výkonný motor s emisní normou EURO 6, pohon 4×4 a možnost zatížením přívěsu 3,5 tuny ocení i všichni pracanti v lese. ISUZU D-MAX je totiž ceněn pro extrémní průchodnost terénem.

 Úložný prostor se s vhodnými doplňky snadno přizpůsobí pro bezpečné uskladnění veškerého nákladu, který bude přístupný ze tří stran. Jaká bude vaše kombinace:

 • přepravní boxy pro psy,
 • bezpečná zásuvka pro zbraň (zamykatelná),
 • vana s lanovým navijákem pro snadnou nakládku a vykládku těžkých břemen,
 • nebo jiné příslušenství?

PRO DOBRODRUŽSTVÍ A HOBBY – model jezdec, model s karavanem

ISUZU D-MAX vás bezpečně dopraví za každým dobrodružstvím i s potřebným vybavením. Velkorysý prostor i nabídka příslušenství z něj snadno udělá skvělého parťáka pro každé hobby. Navíc vám dopřeje potěšení z jízdy i při plném zatížení ložné plochy a přívěsu.

 • Využijte důmyslný úložný systém modelu „jezdec“ třeba pro přehledné uložení jezdeckého vybavení. Hardtop je snadno přístupný, lze jej otevřít z obou stran. Ložná plocha je vysouvací, a proto je nakládání a vykládání příslušenství ještě snadnější. Hodit se bude i 40litrová nádoba na vodu s elektrickým čerpadlem a ruční sprchou.
 • Preferujete-li koně pod kapotou, naložte si svou motorku nebo čtyřkolku a vyražte za novými zážitky. Ložná plocha unese až 1 t, přívěs až 3,5 t.
 • Nebo se vypravte s rodinou na výlet. Připojte karavan a přestavte za pouhých 20 minut svůj D-MAX na obytný vůz. Objevte obytné nástavby pro pick-up od společnost Tischer, které skvěle jezdí i vypadají.

PRO FARMÁŘE – model sklápěč, model Plane&Spriegel

Silný motor, pohon 4×4 a spolehlivost a snadnou ovladatelnost v každém terénu ocení i farmáři. D-MAX se bláta ani nezpevněných cest nebojí a váš náklad dopraví vždy bezpečně do cíle.

 • Objevte výhody D-MAXu „sklápěče“ pro převoz půdy, písku, štěrku a dalších materiálů do hmotnosti až 1 tuny, které můžete sklápět do tří stran. Připojte přívěs a získejte úložnou plochu pro dalších 3,5 tuny nákladu. Sklápěč lze kombinovat se všemi verzemi kabin.
 • Dalším modelem, který ocení především zahradníci a farmáři je „PLANE & SPRIEGEL“ určený pro verze Since Cab a Space Cab. Je vybaven plachtou a ochrání tak náklad před nepřízní počasí. 

Vybavte si tento tématický model ISUZU stejně odolnými pracovními motorovými stroji HONDA: čerpadla, sněhové frézy, elektrocentrály, křovinořezy… vše se zárukou 5 let! Preferujete-li práci v klidu a bez hluku, pak pro Vás máme v nabídce AKU-program EGO: motorové pily, fukary, sekačky, vyžínače, plotostřihy.

PRO ZAHRADNICTVÍ, ÚPRAVU KRAJINY – modely sklápěč a zimní servis

Každý farmář, zahradník nebo hospodář ocení pracovní auto s s výkonným motorem, které i při plném zatížení zvládne obtížný terén a každou polní cestu či jinou nezpevněnou komunikaci.

 • D-MAX ve variantě s trojstranným sklápěčem je ideální pro přepravu půdy nebo těžkého vybavení. Jeho sklápěcí boční stěny umožňují nakládání pomocí vysokozdvižného vozíku. Pro zvýšení objemu nákladu můžete na tento D-MAX připojit přívěs do 3,5 tun.
 • ISUZU ale nabízí i skvělé řešení pro zimní údržbu. Mezi příslušenstvím najdete sněžný pluh, rozmetače na zimní posypy i systéme na odklízení listí, zbytků posekané trávy či odpadků.

Vybavte si tento tématický model ISUZU stejně odolnými pracovními motorovými stroji HONDA: čerpadla, sněhové frézy, elektrocentrály, křovinořezy… vše se zárukou 5 let! Preferujete-li práci v klidu a bez hluku, pak pro Vás máme v nabídce AKU-program EGO: motorové pily, fukary, sekačky, vyžínače, plotostřihy.

PRO OFF-ROAD – jízda do kopce pro pokročilé

Maximální pohodlí a suverénní jízda v každém terénu. To je ISUZU D-MAX! 

 • sportovní rám 
 • praktická horní zakrývací roleta pro bezpečné uložení zavazadel
 • světlá výška mezi nápravami 270-280 mm pro obtížný terén
 • nájezdový úhel 30 stupňů vpředu a 22-23 stupňů vzadu pro strmé kopce
 • maximální úhel náklonu 49 stupňů
 • systém kontroly jízdní stability a trakce
 • hloubka brodivosti až 800 mm (při 4WD)

© 2024 ISUZU Karlovy Vary, Autoservis Kolovrátek s.r.o.