close

Isuzu začalo novou spolupráci s firmou horntools.

Firma horntools je předního výrobce off-road, overlanding a camping příslušenství, které bylo vyvinuto speciálně pro dobrodružství v terénu a na cestách. Od praktických střešních stanů až po robustní Rockslidery. Produkty horntools ideálně doplňují užitečnou hodnotu vozidel Isuzu.

Budete-li mít o některý z produktů firmy horntools zájem, kontaktujte nás

Střešní nosič ExRoof

Střešní nosič horntools ExRoof pro Double Cab (nelze pro výbavu L) je perfektní každodenní společník. Díky obvodové profilové liště lze přídavné díly připevnit pomocí posuvných bloků. ExRoof je vyroben z hliníku s práškovým nástřikem, a proto váží pouze 20 kg. S velikostí 1600 mm x 1250 mm x 49 mm nabízí dostatek prostoru pro uložení spousty příslušenství. Statická nosnost je 300 kg, dynamická 100 kg. Střešní nosič lze doplnit rychlouzávěrem pro střešní stany, nakládacím posuvným válečkem a poutacími oky. To znamená, že střešní nosič lze individuálně nastavit tak, aby vyhovoval všem potřebám.

Střešní stan Desert s markýzou

Robustní střešní stan je velmi prostorný díky skládacímu mechanismu. Má 8 cm matraci ze studené pěny a je k dispozici ve třech velikostech (140 cm, 165 cm a 220 cm). Hmotnost se pohybuje mezi 45,5 – 78 kg (dle varianty). Velké okno včetně moskytiéry zajišťuje dostatek čerstvého vzduchu a robustní střecha chrání před deštěm. Délka plochy pro ležení je 235 cm.
Střešní stan Desert je vyroben z 280G plátna. Kombinace 65 % polyesteru a 35 % bavlny zajišťuje prodyšnost a příjemné klima ve stanu. Díky robustní stříšce z 210 D polyesteru s vodním sloupcem 5000 mm a zateplenými švy účinně chrání před deštěm. Další výhodou za nepříznivého počasí je suchý vstup zespodu.
K dispozici jsou také odpovídající volitelné markýzy pro zvětšení obytné plochy. Markýza je připevněna ke střešnímu stanu pomocí robustních YKK zipů. Vnitřní podlaha prostorné markýzy je voděodolná a vyjímatelná.

Rockslider LAPIS

Robustní hliníkové Rockslidery pro Double Cab jsou přišroubovány ke karoserii pomocí stávajících závitových vložek, nášlapy lze v případě potřeby odšroubovat nebo vyměnit. Pokud se nášlapy nepoužívají, mohou být otevřené otvory v Rockslideru uzavřeny přiloženými šrouby.
Rockslidery jsou dodávány s homologací. Jsou vyrobeny z lehké konstrukce a poskytují funkční ochranu kabiny ve středně těžkém terénu. Nelze použít pro zvedání vozidla.

Spodní kryt

Spodní ochranný kryt o tloušťce stěny 4 mm byl na příslušných místech zesílen a vyztužen v příslušných bodech, aby bylo dosaženo maximální pevnosti, kterou vyžaduje vozidlo v terénu. Je vyroben z vysoce kvalitního hliníku 5052 pro dokonalé uchycení. Sada se skládá ze šesti desek. Díky tomu je celý podvozek (chladič, motor, převodovka,
převodová skříň, nádrž na naftu, nádrž Ad Blue, řídicí jednotky) při jízdě v terénu optimálně chráněn.

© 2024 ISUZU Karlovy Vary, Autoservis Kolovrátek s.r.o.