close

Isuzu D-Max má široké využití v nejrůznějších oborech. Nově jsme připravili pro milovníky lesa, myslivosti a kynologie edici: Isuzu D-Max Space Cab Hunter Edition. Tato edice je přizpůsobena individuálním potřebám a účelům. Kromě známého krytu nákladového prostoru Mountain Top Alucover Style HD+ a samolepicí ochrany hrany zadních výklopných dveří je do prodejního programu zařazeno pár dalších zajímavých položek.

Pro prostor zadních sedadel verze Space Cab je nyní nabízena základová deska s kolejnicovým systémem. Montuje se bez vrtání. Lze na ni upevnit zbraňovou schránku, krátkou zásuvku a box pro psa.

Pro usnadnění práce nabízíme kolejnicový systém s volitelným lanovým navijákem pro nakládací prostor. Práce s nakládací rampou může probíhat bez námahy.

Pokud se něco zašpiní, lze vše snadno vyčistit pomocí mobilního zásobníku s vodou. Má sprchu a 12 litrový kanystr. Je napájen napětím 12 V. Nabízíme také odpovídající kabelový svazek se zásuvkou. Přestavbu doplňuje 16 W pracovní světlo LED. S výkonem 1000 lumenů jste vybaveni pro použití při jakékoli tmě.

© 2024 ISUZU Karlovy Vary, Autoservis Kolovrátek s.r.o.